Як оформити шлюб з іноземцем за 24 години?

За статистикою кожен двадцятий шлюб в Україні укладається з громадянином іншої країни. Українські дівчата досить активно виходять заміж за іноземців. Також і українські чоловіки іноді одружуються з представницями інших держав.  Давайте спробуємо встановити які особливості укладання шлюбу з іноземним громадянином.

Чи можливо укласти шлюб з іноземцем за 24 години?

Так, можливо! оформити шлюб з іноземцем ЮСТ груп

Досить часто молодята задаються цим питанням. Коли починаються чисті, щирі почуття намагаєшся якомога швидше узаконити свої відносини і ніколи не розлучатися з коханою людиною.

Як реєструють шлюбу з іноземцем?

По законам України громадяни України можуть укласти шлюб з іноземцями і цек регулюється відповідними законами і нормами.

Так, відповідно до ст.2 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, іноземці та особи без громадянства мають ті ж права і свободи, що і громадяни України, якщо інше не передбачено Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами України. Стаття 18 цього ж закону зазначає що іноземці та особи без громадянства мають рівні з громадянами України права і обов’язки у шлюбних і сімейних відносинах.

Але, процедура реєстрації шлюбу з іноземцем це  не завжди проста прооцедура. Щоб узаконити свій шлюб, молодята мають предоставити до органів реєстрації актів цивільного стану (в РАГС) заяви про згоду побратися. Українець повинен пренести український паспорт, на відміну від нього від іноземного нареченого потрібно значно більше документів. Перелік цих документів індивідуальний і залежить від країни, громадянином якої є іноземець.

Для Іноземних громадян, котрі раніш перебували у законних відносинах потрібно надати один з перерахованих документів: рішення суду про розірвання шлюбу або свідоцтво про розірвання шлюбу/смерть другого з подружжя, або  документи про підтвердження припинення попереднього шлюбу, які передбачені законодавством іншої держави.

За наявності усих перерахованих документів можливо зареєструвати шлюб з громадянином іншої країни за 24 години. Відповідні послуги надаються РАГСами на всій території України.

 

 

 

 

Добавить комментарий